r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Intu - Medytacja 1.2.1

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja

Intu - Medytacja to program przeznaczony dla osób, które interesują się medytacją. Zawarto w nim kursy, które pozwalają opanować podstawy sztuki medytacji i przejść na wyższe poziomy zaawansowania.

Aplikacja jest prosta w obsłudze, a zastosowana w niej szata graficzna nie odrywa uwagi od głównego celu programu, czyli wprowadzenia do medytacji. Na ekranie głównym programu znajdziemy listę siedmiu kursów. Pierwszy wprowadzi nas w tajniki medytacji, kolejne będą poświęcone innym aspektom tej sztuki, np. szczerości. Kursy podzielone są na lekcje, a chcąc przejść dalej, trzeba zaliczyć kolejno każdą z nich. Opatrzone są wysokiej jakości dźwiękiem z nagranymi wskazówkami nauczyciela medytacji. Wyjaśnia on krok po kroku sens każdej z lekcji oraz zalecanych metod medytacji.

Program pozwala ustawić przypomnienia o zbliżającej się porze medytacji, możliwe jest też wybranie opcji, która wyłączy dźwięk połączeń przychodzących w czasie pracy aplikacji.

W Intu - Medytacja za darmo możemy skorzystać tylko z kursu wprowadzającego, rozpisanego na siedem dni. Dostęp do kolejnych zyskamy, płacąc jednorazowo ok. 14 zł za zakup rocznej subskrypcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.