Intype 1.0.1

Strona główna Windows Programowanie Edytory dla programistów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Intype to darmowy i zarazem rozbudowany edytor tekstowy, przeznaczony zarówno dla zwykłych użytkowników jak również dla programistów. Obsługuje około 20 różnych języków programowania, w tym między innymi JavaScript, CSS, PHP, HTML, SQL, Ruby, Java, Perl, C, C++ oraz Groovy.

Edytor Intype wspiera procesory wielordzeniowe, uruchamia się błyskawicznie i zajmuje stosunkowo mało miejsca na dysku. Oprócz tego obsługuje też różne formaty kodowania znaków – ANSI, UTF-8 czy UTF 16 BE/LE. Program jest bardzo wygodny i prosty w obsłudze, utrzymany w minimalistycznym stylu i z całą pewnością przypadnie każdemu użytkownikowi do gustu.

W programie znajdziemy również gotowe szablony kodu (snippety), które stanowczo przyśpieszają edycję tekstu programistycznego. W ten sposób zaoszczędzimy mnóstwo czasu przy wstawianiu różnych elementów kodowania. W dodatku każdy użytkownik może tworzyć w banalny sposób tworzyć własne szablony.

Edytor tekstowy Intype posiada niemal wszystkie najistotniejsze narzędzia i funkcje wspomagające pisanie i modyfikowanie dowolnego tekstu. Umożliwia zaawansowane wyszukiwanie tekstu w dokumencie, przenoszenie całych linii, edycję kolumnową, a także kolorowanie składni dla wszystkich języków programowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #5 03.07.2016 22:18

@80mentor: Dokładnie, myślałem, ze to będzie dobry zamiennik dla Notepada++, a tu wyszło dokładnie odwrotnie.

Dementor   38 #4 16.05.2016 22:50

DAMN NFO Viewer czy Notepad++ biją go o klasę. A są za darmo,

NoSferaturoS   1 #3 22.03.2013 10:52

Jak na początek nie jest najgorszy ale używać go raczej nie będę.

Thou   2 #2 15.06.2012 12:24

Dla mnie jeszcze trochę czasu minie aż go dopracują ale będę go chętnie śledzić :)

Wirrus   8 #1 21.04.2012 11:01

Niewygodny. Nawet nie uzupełnia i nie zamyka składni :/
Najlepszy z darmowych jest zdecydowanie Komodo Edit oraz Bluefish :) W Geany brakuje funkcjonalności, które są w Komodo Edit.


Pozdrawiam