reklama

Invaders: Corruption na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Invaders: Corruption - dynamiczną strzelaninę 2D stanowiąca jeden z wielu klonów, klasycznej i cieszącej się niegdyś wielkim uznaniem wśród fanów gatunku, gry Asteroids.

Poruszając się po ściśle określonej strefie, stanowiącej coś w rodzaju fragmentu przestrzeni kosmicznej, staramy bronić się przed zmasowanymi atakami systematycznie zwiększającej się z każdą minutą liczby przeciwników. Głównym zadaniem gracza jest zdobycie jak największej liczby punktów i utrzymanie się jak najdłużej przy życiu. Dzięki możliwości podglądu najlepszych rezultatów online możemy rywalizować z graczami z całego świata.

Gra dysponuje średnio zaawansowaną oprawą audiowizualną lecz wszelkie niedostatki nadrabia wysoką grywalnością potrafiąc przykuć do monitora na wiele długich godzin.

Grę Invaders: Corruption można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Strzelanki

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy testy sprzętu - kart graficznych GeForce GTX 570 i 580, a także pada dla PlayStation 3 Power A Pro Elite Wireless Controller, wzorowanego na kontrolerze od Xboksa 360. Ponadto warto zapoznać się z zapowiedzią czerpiącej garściami z Portala gry The Spire, a także recenzją RPG Two Worlds II.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama