Inverto 0.41 Alpha

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Inverto to platformowa przygodówka widziana z perspektywy pierwszej osoby wzbogacona elementami zręcznościowymi i logicznymi. Wcielamy się w postać detektywa, który zdecydował się wziąć udział w pewnym eksperymencie prowadzonym przez znajomego naukowca. Po przybyciu na umówione miejsce zastaje on jedynie opuszczoną stację badawczą, w której jak domniemywa musiało wydarzyć się coś niedobrego…

Naszym głównym zadaniem jest odnalezienie drogi do wyjścia z każdego kolejnego układu. Nic prostszego, ale co zrobić gdy nagle droga się kończy i brak pomysłów na kolejny ruch? Z pomocą przychodzi wówczas specjalny pistolet grawitacyjny, w który zostajemy wyposażeni na początku rozgrywki. Jego umiejętne i odpowiednie użycie powoduje dostosowanie całego pomieszczenia do naszej postaci. Dzięki takim zabiegom podłoga zamienia się w sufit lub ścianę. Wykorzystując dodatkowo siłę pędu oraz prawa fizyki jesteśmy w stanie przemieścić się w dowolne miejsce na planszy. Kluczem do sukcesu jest nic innego jak sprawna manipulacja grawitacją.

Z układu na układ droga staje się bardziej karkołomna, a przed naszym śmiałkiem stawiane są coraz trudniejsze zadania. Często, zwłaszcza w drugiej części gry, przedostanie się na drugi koniec planszy będzie wydawało się niewykonalne, ale wystarczy odrobina cierpliwości i pomysłowości, by zakończyć misję sukcesem.

Tytuł będzie wymagał od gracza sporej zręczności oraz rozumowego podejścia do konkretnych sytuacji. Ponadto Inverto charakteryzuje się ładną oprawą graficzną oraz dynamiczną muzyką odpowiadającą klimatowi gry.

Uwaga!

  • Na stronie projektu udostępniono również wersję gry dla systemów Linux oraz Mac OS.
  • Produkcja jest systematycznie rozwijana, aktualnie posiada status Alpha, ale w trakcie gry nie napotkaliśmy poważniejszych uchybień uniemożliwiających, bądź utrudniających rozgrywkę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!