reklama

Inverto na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Inverto - platformową przygodówkę widzianą z perspektywy pierwszej osoby wzbogaconą elementami zręcznościowymi i logicznymi.

Wcielamy się w postać detektywa, który zdecydował się wziąć udział w pewnym eksperymencie prowadzonym przez znajomego naukowca. Po przybyciu na umówione miejsce zastaje on jedynie opuszczoną stację badawczą, w której jak domniemywa musiało wydarzyć się coś niedobrego…

Naszym głównym zadaniem jest odnalezienie drogi do wyjścia z każdego kolejnego układu. Nic prostszego, ale co zrobić gdy nagle droga się kończy i brak pomysłów na kolejny ruch? Z pomocą przychodzi wówczas specjalny pistolet grawitacyjny, w który zostajemy wyposażeni na początku rozgrywki. Jego umiejętne i odpowiednie użycie powoduje dostosowanie całego pomieszczenia do naszej postaci. Dzięki takim zabiegom podłoga zamienia się w sufit lub ścianę. Wykorzystując dodatkowo siłę pędu oraz prawa fizyki jesteśmy w stanie przemieścić się w dowolne miejsce na planszy. Kluczem do sukcesu jest nic innego jak sprawna manipulacja grawitacją.

Z układu na układ droga staje się bardziej karkołomna, a przed naszym śmiałkiem stawiane są coraz trudniejsze zadania. Często, zwłaszcza w drugiej części gry, przedostanie się na drugi koniec planszy będzie wydawało się niewykonalne, ale wystarczy odrobina cierpliwości i pomysłowości, by zakończyć misję sukcesem.

Tytuł będzie wymagał od gracza sporej zręczności oraz rozumowego podejścia do konkretnych sytuacji. Ponadto Inverto charakteryzuje się ładną oprawą graficzną oraz dynamiczną muzyką odpowiadającą klimatowi gry.

Grę Inverto można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama