Invoicer 4.1979

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Invoicer to kolejny darmowy program do fakturowania dla firm, które nie prowadzą magazynu.

Możliwości Invoicera nie odbiegają znacząco od innych bezpłatnych programów tego typu i obejmują wystawianie faktur, prowadzenie bazy kontrahentów i towarów, drukowanie cenników itp. To co go odróżnia to rzadko spotykana możliwość drukowania faktur w wielu językach (oprócz polskiego także w angielskim i niemieckim), co jest niezbędne dla podmiotów prowadzących sprzedaż poza granice naszego kraju. Program pozwala także na współpracę z drukarkami fiskalnymi (Posnet, Elzab) co jest równie rzadko spotykane wśród bezpłatnych programów do fakturowania.

Plusy Invoicera przysłania specyficzny interfejs sprawiający, że obsługa programu wymaga pewnego przyzwyczajenia, a także ogólne wrażenie niedopracowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!