r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ipla - Włatcy Móch, Świat według Kiepskich na życzenie

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Redefine udostępniła nową wersję odtwarzacza umożliwiającego oglądanie internetowych transmisji live, w tym największych wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych i muzycznych (takich jak ME EURO 2008 czy Sopot TOPtrendy Festiwal 2008).

Ipla, bo o nim mowa, od pewnego czasu został dodatkowo rozbudowany o możliwość odtwarzania niektórych seriali (Świat według Kiepskich, Włatcy Móch), programów telewizyjnych (Kabarety, Allegro Power), a także powtórek koncertów (TOPtrendy) i wydarzeń sportowych (Euro 2008). Dodatkowo w trakcie oglądania ulubionych programów użytkownicy mają możliwość dzielenia się wrażeniami i emocjami ze znajomymi. Co najważniejsze wszystko zupełnie bezpłatnie. Aby móc cieszyć się z programów na życzenie wystarczy zarejestrować się i zalogować na swoje konto w odtwarzaczu ipla. Jak zapewniają producenci, możliwości aplikacji z miesiąca na miesiąc są coraz większe, ponieważ ilość programów zmienia się dynamicznie zależnie od oferowanego contentu.

Najnowszą wersję aplikacji ipla 0.9.0b można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze stacji radiowych i TV

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.