r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IrfanView 4.44

Strona główna Windows Phone Grafika

IrfanView to szybka i ciesząca się bardzo dużą popularnością przeglądarka plików graficznych o rozbudowanych możliwościach. Program pozwala na edycję oraz rozszerzanie funkcjonalności za pomocą wtyczek.

Galeria programu

Program pozwala przejrzeć zarówno pliki graficzne w wielu formatach, w tym pliki RAW z wielu aparatów cyfrowych, ikony z plików wykonywalnych i bibliotek, wielostronicowe TIFF-y, jak i multimedialne, a nawet płyty Video CD.

IrfanView posiada także podstawowe narzędzia do katalogowania plików, podstawowej obróbki grafiki i konwersji plików (również zautomatyzowanej). Ponadto program umożliwia współpracę ze skanerem, dokonywanie zrzutów ekranowych i przygotowywanie wygaszaczy (SCR) z pokazem slajdów. Obsługiwać go można myszką, za pomocą skrótów klawiszowych i z linii poleceń.

Zaletą jest także obsługa wtyczek. Lista wtyczek znajduje się na stronie programu, skąd pobrać można pakiet wszystkich wtyczek lub odpowiednio przygotowane zestawy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

IrfanView: popularna przeglądarka zdjęć trafia do Windows Store

34
OPROGRAMOWANIE 28.06.2017 | Jan Mentel

IrfanView, czyli przeglądarka obrazów, która dzięki mostkowi pozwalającemu na portowanie oprogramowania win32 do UWP, trafił do Windows Store. W ostatnim czasie regularnie informujemy o podobnych działaniach producentów oprogramowania – czyżby sen Microsoftu w końcu się ziścił i w Windows Store będzie w czym wybierać? IrfanView to popularna aplikacja, która umożliwia przeglądanie oraz konwertowanie obrazów do wielu formatów. Oferuje również podstawowe funkcje do edycji. Obrazy można wyostrzać, rozmazywać, dodawać znaki wodne. Program pozwala także na zmianę nasycenia kolorów. Dzięki…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.