r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

It Only Gets HARDER – niebanalna platformowa gra logiczna na weekend

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy It Only Gets HARDER – prostą w zasadach platformową grę logiczną 2D cechującą się niebanalnymi rozwiązaniami wzbogaconą aspektami zręcznościowymi.

Akcja gry odbywa się na tle prostokątnej planszy podzielonej na mniejsze części w kształcie kwadratów. Każdy z nich stanowi fragment konkretnego pola gry, za którego złożenie w pasującą do siebie całość będzie odpowiedzialny gracz. Ilość kwadratowych pól, którymi będziemy mogli dysponować jest za każdym razem inna i niezależna w żaden sposób od wielkości i kształtu platformy.

Pola należy dopasowywać do siebie w taki sposób, aby nasz mały bohater, którego ruchami również pokierujemy, przeszedł bezpiecznie od początku do końcowego wyjścia z układu. Nie będzie to jednak proste zadanie, ponieważ wszędzie pełno będzie niebezpiecznych niespodzianek. Każde nasze niepowodzenie okupione musi zostać niestety zaczynaniem rozwiązywania całej zagadki od nowa.

r   e   k   l   a   m   a

It Only Gets HARDER to prosta, ale wciągająca pozycja. Cechuje się ona oszczędną oprawą graficzną, ale potrafi przyciągnąć na dłuższą chwilę i zapewnić dobrą rozgrywkę.

Grę It Only Gets HARDER można pobrać w dziale:

Gry → Logiczne i karciane..

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.