r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

It Only Gets HARDER – niebanalna platformowa gra logiczna na weekend

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy It Only Gets HARDER – prostą w zasadach platformową grę logiczną 2D cechującą się niebanalnymi rozwiązaniami wzbogaconą aspektami zręcznościowymi.

Akcja gry odbywa się na tle prostokątnej planszy podzielonej na mniejsze części w kształcie kwadratów. Każdy z nich stanowi fragment konkretnego pola gry, za którego złożenie w pasującą do siebie całość będzie odpowiedzialny gracz. Ilość kwadratowych pól, którymi będziemy mogli dysponować jest za każdym razem inna i niezależna w żaden sposób od wielkości i kształtu platformy.

r   e   k   l   a   m   a

Pola należy dopasowywać do siebie w taki sposób, aby nasz mały bohater, którego ruchami również pokierujemy, przeszedł bezpiecznie od początku do końcowego wyjścia z układu. Nie będzie to jednak proste zadanie, ponieważ wszędzie pełno będzie niebezpiecznych niespodzianek. Każde nasze niepowodzenie okupione musi zostać niestety zaczynaniem rozwiązywania całej zagadki od nowa.

It Only Gets HARDER to prosta, ale wciągająca pozycja. Cechuje się ona oszczędną oprawą graficzną, ale potrafi przyciągnąć na dłuższą chwilę i zapewnić dobrą rozgrywkę.

Grę It Only Gets HARDER można pobrać w dziale:

Gry → Logiczne i karciane..

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.