Itsycal Itsycal 0.12.2

Strona główna Mac Dom Organizery osobiste
Pobierz pro​gram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Itsycal to prosty i minimalistyczny kalendarz, do którego zawsze mamy dostęp z systemowego paska menu.

Interfejs utrzymany jest w eleganckim, monochromatycznym stylu. Aplikacja oprócz funkcji kalendarza posiada możliwość dodawania zadań do wykonania i integruje się z systemowym kalendarzem OS X. Itsycal dzieli z nim wszystkie dodane zadania i oferuje synchronizacje z iCloud, więc obydwu kalendarzy można używać na zmianę.

Dodając nowe zadanie mamy możliwość ustawienia jego nazwy, lokalizacji, przypomnienia, a także daty rozpoczęcia i zakończenia.

W programie do dyspozycji mamy kilka ustawień. Możemy wybrać pierwszy dzień tygodnia, wyświetlić numery tygodni oraz zakotwiczyć okienko Itsycal, aby było zawsze na wierzchu. Przechodząc do preferencji można zaznaczyć opcję, aby aplikacja uruchamiała się wraz ze startem systemu, a także zdefiniować skrót klawiszowy, wywołujący okienko programu.

Itsycal to dobra propozycja jeśli poszukujemy prostego kalendarza, którego główną zaletą jest podręczność i łatwa dostępność. Aplikację pobierzemy bezpłatnie w pełnej wersji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!