JAVArsovia 2008 - ostatnia szansa na rejestrację

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeszcze tylko do jutra będzie można rejestrować się na JAVArsovię 2008 - drugą edycję jedynej w swoim rodzaju konferencji javowej, która odbędzie się 31 maja w Warszawie.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną różne technologie javowe i szkielety aplikacyjne. Zaplanowano 15 sesji podzielonych na trzy równoległe ścieżki, aby każdy mógł dobrać odpowiednią tematykę do własnych zainteresowań. Sesje poprowadzą interesujący prelegenci - nie tylko reprezentujący JUGi (czyli Grupy Użytkowników Java) ale także specjaliści z IBM Eclipse Competence Center, Google, Javart, JBoss czy e-point. JAVArsovia będzie miała nie tylko wymiar edukacyjny ale i integracyjny - na zakończenie konferencji zaplanowane jest spotkanie podsumowujące na Polach Mokotowskich.

Tegoroczna JAVArsovia odbywać się będzie w gmachu Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Miecznikowa 1. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Wszelkie informacje (agenda, lista prelegentów, dojazd itp.) można znaleźć na stronie www.javarsovia.pl.

Głównym organizatorem konferencji jest Warszawa JUG (Warszawska Grupa Użytkowników Technologii Java).

© dobreprogramy