r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

JBuilder 2008 R2 Enterprise

Strona główna Windows Programowanie Środowiska programistyczne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

JBuilder 2008 R2 to najnowsza wersja kompletnego środowiska programistycznego dla Javy, opartego o Eclipse. Umożliwia ono tworzenie i testowanie prostych, jak również bardziej złożonych i rozbudowanych (korporacyjnych) aplikacji serwerowych Java EE. Łączy ono w sobie zestaw wielu narzędzi, które wspomagają programistę podczas poprawy jakości i wydajności kodu, a także zwiększają produktywność pojedynczych użytkowników i całych ich zespołów.

Oprogramowanie wyposażone zostało w kilka przydatnych narzędzi, które mają za zadanie dbać o jakość i optymalizację wytwarzanego kodu, a także umożliwiają budowanie wysoce skalowalnych aplikacji. JBuilder 2008 R2 posiada wbudowane funkcje do audytu i metryk, pozwala analizować złożoność i spójność między obiektami, stopień pokrycia testowego, co umożliwia programiście ocenę jakości wytwarzanego projektu, jeszcze na etapie jego realizacji - kodowania.

W celu usprawnienia pracy programistów oprogramowanie wyposażone zostało w zestaw wizualnych kreatorów, m.in. pozwalających łatwo tworzyć rozwiązania w technologii EJB, budować aplikacje, bazujące na Web Service'ach, a także projektować graficzne interfejsy z wykorzystaniem biblioteki Swing. Nie zabrakło również narzędzi do modelowania UML, które usprawnić mają komunikację pomiędzy deweloperami. JBuilder 2008 R2 obsługuje język UML zgodny ze specyfikacją 1.4 oraz 2.0. Dodatkowo oferuje mechanizm LiveSource, ułatwiający synchronizację kodu i schematów podczas wprowadzania zmian w jednym z nich.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   39 #1 30.10.2015 20:44

dobry program dla programistów javy

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.