r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

JDownloader 2.0

Strona główna Mac Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

jDownloader to w pełni darmowy menadżer pobierania plików z popularnych stron hostujących, np. RapidShare, HotFile czy NetLoad. Program pozwala zapanować nad kolejką plików i procesem pobierania. jDownloader bardzo dobre współpracuje ze wszystkimi przeglądarkami. Jest całkowicie darmowy i rozprzestrzeniany na licencji GPL.

Galeria programu

jDownloader posiada wbudowany zbieracz linków, więc gdy link zostanie skopiowany do schowka może trafić automatycznie do jDownloadera. Aplikacja doda wszystkie pliki do listy, którą można dodać do kolejki pobierania. Program zacznie ściągać pliki automatycznie. Aplikacja pozwala również na równoczesne pobieranie wielu plików i wyświetli obrazki sprawdzające, czy pobierający nie jest robotem. Użytkownik może kontrolować liczbę ściąganych jednocześnie plików oraz ustawić najwyższą prędkość pobierania.

Aplikacja jest niezwykle intuicyja, a jej interfejs przyjazny dla początkującego użytkownika. W lewym górnym rogu znajdują się wszystkie opcje, a zaraz pod nimi zakładki, które są najważniejszą częścią programu. Na dole okna widzimy wszystkie najważniejsze dane o pobieranych plikach. Jeśli klikniemy w konkretny link, informacje o nim pojawią się w tym miejscu.

W jDownloader wbudowana jest również obsługa kont premium na serwisach hostingowych. Podając nasze dane do programu, możemy zdecydować czy chcemy pobierać pliki normalnie, czy za pomocą konta premium. Użytkownik może wprowadzić dowolną liczbę kont i przełączać między nimi, aby w pełni wykorzystać możliwości programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
kris78   1 #2 30.12.2017 18:18

@Bander zwierz: Kilka minut na ogarniecie, tragedii nie ma.

Bander zwierz   9 #1 01.05.2017 10:19

Po pierwsze: nie ściągajcie webinstalatora - zawiera trojana [1]. Po drugie - to świetny pobieracz, ale... trzeba najpierw przysiąść fałdów, żeby go zrozumieć.
No i to jest program na Java. Spoko możecie ściągać [2] plik .jar. Będzie wszędzie działać, nie tylko na jabłuszku.
__________
[1] http://prntscr.com/f2surz
[2] http://jdownloader.org/download/index (pobierajcie z "Other")

Autor edytował komentarz w dniu: 01.05.2017 21:12
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.