JKWalls - Wallpaper Pack JKWalls - Wallpaper Pack 2.9

Strona główna Android Personalizacja Tapety i motywy
Pobierz program
lub zeskanuj:

JKWalls - Wallpaper Pack to aplikacja, w której znajdziemy sporo wysokiej jakości zdjęć do wykorzystania jako tapeta na ekranie głównym smartfonu lub tabletu.

Program oferuje głównie zdjęcia utrzymane w rysunkowej konwencji, sporo w nim też grafik nawiązujących do google'owej estetyki Material Design. Pliki są utrzymane w żywej tonacji, prezentują się ładnie dla oka i wiele z tapet dostępnych w JKWalls powinno przypaść do gustu nawet tym, którzy mają wysokie wymagania estetyczne.

Na ekranie głównym programu znajdziemy powitanie od jego twórców. Zasoby tapet możemy zaś przeszukiwać, sięgając do wysuwanego z lewej strony ekranu menu. Tam pliki pogrupowano według kategorii :Ostatnio dodane, jakość HD, inspirowane Material Design oraz wybrane losowo. Poniżej są też dostępne tapety polecane przez każdego z twórców aplikacji. Sam proces ustawiania zdjęcia jako tapety na ekranie głównym urządzenia jest prosty: wystarczy kliknąć wybrany plik, a następnie skorzystać z czerwonego przycisku, który znajdziemy w prawym dolnym rogu ekranu. Wtedy aplikacja zapyta, czy chcemy wgrać zdjęcie jako tapetę lub zapisać je w pamięci urządzenia.

JKWalls - Wallpaper Pack jest dostępny za darmo i oferuje tapety wysokiej jakości. Minusem są reklamy, które wyświetlają się w dolnej części ekranu, ale na szczęście nie przeszkadzają one w pracy z programem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!