JLC's Internet TV 1.2.0

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

JLC's Internet TV to jednocześnie darmowy odtwarzacz i przeglądarka setek kanałów telewizyjnych nadawanych online.

Niewątpliwe największym walorem aplikacji jest możliwość wystawiania przez każdego użytkownika ocen i flag (działa dobrze, nie działa, duplikat, spam) dla każdego, indywidualnego programu. Wszystkie kanały sortować można według rożnych kryteriów w tym krajów, z których są nadawane. Autor ciągle dba o to by baza programów była aktualizowana i oferowała jak największa ilość funkcjonujących kanałów. Polskich użytkowników z pewnością ucieszy dostępność takich programów jak TV Polonia, Viva Polska, 4FUN TV, Eska TV czy TV Trwam. Do prawidłowego działania JLC's Internet TV wymaga zainstalowanych w systemie aplikacji Windows Media Player i Real Player.

Nowa wersja odtwarzacza potrafi również otwierać transmisje NSV w Winampie i funkcjonować w oparciu o kontrolki ActiveX wtyczki VLC media player.

Uwaga!

  1. Najnowsza wersja (1.2.0) dostępna jest jako aktualizacja, pobierana i instalowana bezpośrednio z poziomu programu.
  2. Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!