r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

JLC's Internet TV Spolszczenie

Strona główna Windows Dodatki Polskie lokalizacje
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Spolszczenie przeznaczone dla odtwarzacza stacji telewizyjnych nadających online JLC's Internet TV w wersji 1.1.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 28.03.2008 21:59

Mam ten program z płyty dołączonej do komputer swiat, wszystko byłoby ok, ale gdy ściągne wszystkie aktualizacje lista kanałów jest zapisana krzaczkiem to znaczy bez użycia liter zmieniam języki i nic, może ktoś zna lekarstwo na to

  #2 25.01.2008 23:54

Po instalacji programu. Rozpakuj plik ze spolszczeniem ''language_pack'' na pulpicie. Następnie skopiuj folder o nazwie''language'' i wklej ten folder w C:Program FilesJLC's SoftwareInternet TV. Możesz wykasować inne pliki językowe i zostawić tylko polski. U mnie działa i jest po polsku.
POWODZENIA.

  #1 25.01.2008 22:19

W jaki sposób mogę zainstalować spolszczenie?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.