JPEG Recovery LAB JPEG Recovery LAB 3.15

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

JPEG Recovery LAB to aplikacja do odzyskiwania utraconych zdjęć i filmów zapisanych na kartach pamięci aparatów cyfrowych.

JPEG Recovery LAB nie jest programem trudnym w obsłudze, gdyż interfejs opiera się na kreatorze, który poprowadzi użytkownika przez kolejne kroki związane z operacją przywracania danych. Wystarczy wskazać nośnik lub obraz dysku, wybrać rodzaj materiałów, jakie chcemy odzyskać (nie tylko same zdjęcia i filmy, ale także np. archiwa), zdefiniować pozostałe ustawienia (m.in. maksymalny rozmiar pliku i rozdzielczość zdjęcia), a następnie kliknąć przycisk „start”.

Po zakończeniu operacji skanowania JPEG Recovery LAB wygeneruje listę materiałów, które można przywrócić. Zanim jednak zdecydujemy się na odzyskanie zdjęć czy filmów, będziemy mogli zobaczyć je na podglądzie.

Wśród formatów plików graficznych obsługiwanych przez JPEG Recovery LAB znajdziemy: JPG (JPEG), CR2 (Canon RAW) oraz NEF (Nikon RAW). Jeśli chodzi o filmy, to narzędzie wspiera następujące rozszerzenia: MOV, MP4, AVI, MPEG-2 (AVCHD, MTS) oraz DAV (znany również jako DHAV).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!