JPEG to PDF 4.2

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

JPEG to PDF jest niewielkim narzędziem, pozwalającym na konwertowanie zbioru plików graficznych do postaci dokumentu PDF, łatwego do odczytu na komputerze (niezależnie od używanego systemu operacyjnego), smartphone'ach i innych przenośnych urządzeniach.

Program obsługuje pliki w formacie BMP, GIF, PNG, TIF, WMF, EMF, JPG, JP2 oraz J2K. Po wczytaniu wskazanych obrazów daje możliwość dostosowania podstawowych właściwości wyjściowego dokumentu - m.in. rozmiar strony i marginesów, a także położenie i rozmiar grafiki.

JPEG to PDF nie wymaga instalacji i obsługiwany być może także z poziomu wiersza poleceń. Konwersja odbywa się po wpisaniu polecenia zgodnego ze wzorem: JPEGtoPDF.exe "nazwa_pliku_PDF" "Plik_graficzny1" "Plik_graficzny2" itd. Program dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Lekki, szybki, banalny w obsłudze, darmowy, nie wymaga instalcji
brak
ocena użytkownika
22.12.2014 16:10 • Recenzja do wersji 3.7

Jeżeli masz kilkanaście (kilkadziesiąt) zdjęć notatek lub ktoś zeskanował spory dokument do pojedynczych obrazów a Ty chcesz zrobić z tego jednego PDF-a to ten program jest dla Ciebie. Pobierasz, otwierasz, przeciągasz zdjęcia, sortujesz w dowolnej kolejności i jednych przyciskiem tworzysz dokument PDF. Szybko, sprawnie i wygodnie. Jeśli chcesz, możesz ustawić opcje rozmiaru strony czy marginesu. Dla mnie idealny. W dodatku działa na Windows 8.1. Polecam.