JPEGCompress 2.9.6

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Prosty program do pojedynczej lub seryjnej kompresji plików graficznych. Przydatny szczególnie posiadaczom aparatów cyfrowych, którzy chcieliby w szybki sposób zmniejszyć objętość zdjęć, w celu np. wysłania ich e-mailem czy opublikowania na serwerze FTP.

Ustawienia poziomu kompresji pliku dokonuje się prostym suwakiem, a efekty w zależności od wybranego poziomu są widoczne od razu. Oprócz kompresji plików program umożliwia także zmianę rozmiaru, obrót i odbicia pojedynczych zdjęć, a także ich eksport do różnych formatów graficznych.

Uwaga!

Jak informuje producent, w celu wykorzystania wszystkich funkcji programu, wymagana jest obecność w systemie programu QuickTime, który można pobrać w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze audio i video

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!