r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jacek Kaźmierczak szefem kanału dystrybucyjnego Symanteca

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Symantec poinformowała o mianowaniu Jacka Kaźmierczaka na stanowisko Distribution Sales Managera. Będzie on odpowiedzialny za sprzedaż produktów Symantec oraz rozwój kanału dystrybucyjnego i partnerskiego w Polsce. W ciągu najbliższych miesięcy jego głównym celem będzie połączenie kanałów dystrybucyjnych firm Symantec i VERITAS. W najbliższym czasie należy się również spodziewać nowego, ujednoliconego programu partnerskiego.

Jacek Kaźmierczak ma 33 lata. Jest absolwentem Wydziału Mechaniki Precyzyjnej Politechniki Warszawskiej. Ukończył również studia Executive MBA prowadzone w Szkole Głównej Handlowej wspólnie z University of Minnesota. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1994 roku w firmie Optimus SA, gdzie odpowiadał za sprzedaż zaawansowanych rozwiązań informatycznych w Dziale Integracji Systemów. W 1996 roku rozpoczął pracę w firmie Compaq i był odpowiedzialny między innymi za dział ISSG, zajmujący się serwerami z procesorami Intel. Od 2004 roku pracował w firmie IBM (następnie Lenovo), gdzie jako Distribution Channel Manager odpowiadał za kanał dystrybucyjny komputerów osobistych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.