r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jak Microsoft bawi się Macami

Strona główna Aktualności

Bardzo ciekawą notkę można znaleźć na blogu Davida Weissa, jednego ze skupionych wokół Microsoft pasjonatów komputera Mac. Częścią jego pracy jest oprowadzanie wycieczek złożonych z dziennikarzy lub MVPs i tłumaczenie gościom istoty pracy w zespole Microsoft Mac Business Unit, który zajmuje się tworzeniem aplikacji na tę platformę. Oczywiście najważniejszym punktem imprezy jest zwiedzanie laboratorium o powierzchni prawie 200 metrów kwadratowych z setkami komputerów Mac i urządzeń dla nich przeznaczonych. Za pośrednictwem bloga można zaś odbyć taką wycieczkę wirtualnie i zobaczyć prawie wszystko, co kryje się za drzwiami labu.

Polecamy przejrzenie materiału - niektóre zdjęcia (a jest ich sporo) robią wrażenie, podobnie jak np. opis dużego, plazmowego ekranu używanego oficjalnie do wygłaszania prezentacji (nieoficjalnie, po godziniach, służy on do seansów filmowych i testowania najnowszych gier Microsoft...). Autor bloga opisuje także kilka interesujących bądź śmiesznych zdarzeń z życia laboratorium. Materiał w języku angielskim.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.