Jak będę wyglądać za 20 lat? Albo na starość? Podpowie ci aplikacja

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak będę wyglądać za 20 lat? Jak będę wyglądać na starość? To pytania, które zaskakująco wielu Polaków zadaje wyszukiwarce Google. O dziwo, jest na to prosty sposób.

FaceApp to aplikacja mobilna, która wykorzystuje moc chmury obliczeniowej i algorytmy sztucznej inteligencji do modyfikacji wyglądu twarzy. Zazwyczaj korzystają z niej fani social media, bowiem pozwala m.in. na dodanie makijażu czy zmianę koloru włosów, przez co łatwo stworzyć efektowną stylizację. Ma jednak także ciekawą funkcję postarzania.

Wybierając z listy opcję Wiek, możecie przekonać się, jak będziecie wyglądać za kilkadziesiąt lat. Krótko mówiąc, parę klików i wszystko gotowe.

Trzeba tylko pamiętać, że aplikacja FaceApp przetwarza dane w chmurze, a co za tym idzie musi je wysłać na serwer. Lepiej więc profilaktycznie unikać używania zdjęć, których nie chcielibyście nikomu ujawnić. Nawet mimo zapewnień twórców o bezpieczeństwie.

Aplikację FaceApp znajdziecie w naszym katalogu oprogramowania w wersji na Androida, jak również iOS. W wersji bezpłatnej wyświetla reklamy.

© dobreprogramy
s