r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jak korzystać z kasy Unii ?

Strona główna Aktualności

Unia Europejska udostępniła podmiotom z krajów kandydackich, w tym z Polski, szeroki zakres programów grantodawczych. Uniwersytety i inne instytucje z Polski mogą się ubiegać o finansowanie już teraz, zanim nastąpi rozszerzenie Unii. Aby ułatwić potencjalnym grantobiorcom skorzystanie z funduszy stworzono stronę internetową www.eucenter.org, zawierającą opisy wszystkich dostępnych programów, linki do innych stron oraz dodatkowe informacje, które będą niezbędne do przygotowania prawidłowego wniosku. Skorzystanie z nich ułatwi otrzymanie środków finansowych. Po zapisaniu się na listę wysyłkową można także regularnie otrzymywać bezpłatne biuletyny, zawierające najnowsze informacje o dostępnych funduszach, najświeższe wiadomości i wydarzenia. Powyższa inicjatywa jest inicjatywą non-profit. Niestety informacje nie są dostępne w języku polskim...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.