Jak migrować na Linuksa

Strona główna Aktualności

O autorze

LINUX Discovery Workshop (LDW) jest metodologią służącą do oceny możliwości migracji danego środowiska do systemów Linuksowych. Wynikiem jest raport oceniający możliwości, korzyści i zagrożenia takiej migracji oraz prezentacja wyników dla zarządu/kierownictwa w postaci podsumowania raportu oraz analiz TCO, ROI i SWAT. Firma Novell wraz z Oracle i Possible zaprasza na spotkanie dla osób zainteresowanych takiego typu analizami.

Prócz LDW, program warsztatów obejmuje linuksowe platformy serwerowe, bezpieczeństwo w oparciu o technologię AppArmor, zarządzanie za pomocą narzędzia YaST, środowiska heterogeniczne, praca terminalowa, zarządzanie tożsamością, współczesny desktop linuksowy i praca grupowa. Podczas konferencji można też będzie skorzystać ze specjalnych punktów konsultacyjnych "Meet the expert". Do dyspozycji będą m.in. specjaliści od migracji platform sieciowych do Linuksa (konsultanci z Novell Professional Services), doboru sprzętu pod Linuksa (specjalista z firmy HP), przenoszenia aplikacji oraz tworzenia oprogramowania dla platformy Linux (specjalista z firmy Possible).

Linux Techshare Discovery Workshop odbędzie w się w dniach 6-7 czerwca 2006r. w Centrum Promocji Kadr, Konstancin-Jeziorna. Więcej informacji na stronach organizatora, firmy Software Konferencje.

© dobreprogramy
s