Jak oszukać hakera

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniach 2-3 marca 2004r. w Warszawie odbędzie się konferencja na temat: "Przynęty Internetowe - czyli jak skutecznie oszukać hakera".

Głównym organizatorem spotkania jest firma Software-Konferencje mieszcząca się w Warszawie przy ulicy Lewartowskiego 6, gdzie odbędzie się ta konferencja. Jak wiadomo Internet to w naszych czasach ogromne źródło informacji, wiedzy i nierzadko niezastąpione narzędzie pracy. Jednakże Internet niesie ze sobą także niebezpieczeństwa, chociażby w postaci hakerów.

Firma Software-Konferencje zaprasza osoby zajmujące się bezpieczeństwem systemów komputerowych, administratorów sieci na warsztaty, które mają ustrzec przed atakami hakerów. W czasie warsztatów uczestnicy będa mogli poznać zalety i wady tzw. "systemów pułapek", a także zadania jakie te systemy mogą pełnić.
Ponadto zaprezentowane zostaną narzędzia i techniki kontrolowania strumieni przepływu danych, przechwytywania danych, a także monitorowania w czasie rzeczywistym działań wykonywanych przez hakera.

Dodatkowym elementem warsztatów będą prezentacje stosowania "systemów pułapek" do identyfikowania tożsamości niepowołanych gości, ochrony przed robakami internetowymi, jak również ochrony przed niepożądaną korespondencją.

© dobreprogramy
s