r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jak za dawnych lat...

Strona główna Aktualności

W tym tygodniu, w naszej rubryce "Gra na weekend" znaleźć można pozycję, która jest wytworem jednego z najlepszych japońskich producentów darmowych gier. Mowa o Die Slave, grze będącej typowym przedstawicielem kategorii "Space shooter" czyli "Kosmiczne strzelaniny".

Fenomen tego typu gier opiera się w głównej mierze na nie zmieniającej się w zasadzie od kilkudziesięciu lat fabule, którą można z powodzeniem określić jako: "Brnij do przodu i zabij wszystko, co tylko stanie Ci na drodze".

Grając w Die Slave przypominają się dawne czasy, kiedy tego typu gry wiodły zdecydowany prym na rynku gier komputerowych. Odziana w dobrą grafikę 3D oraz przyzwoitą ścieżkę dźwiękową po dziś dzień potrafi wciągnąć na długie godziny, dokładnie tak jak czyniły to niegdyś tego typu gry. Na atrakcyjność Die Slave wpływa dodatkowo jej wysoki poziom trudności.

Grę Die Slave można pobrać w dziale PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.