reklama

Jak zachęcić do kupna samochodu? Chevrolet zaoferuje nielimitowane LTE

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

Producent samochodów wprowadził ofertę LTE, która mogłaby być marzeniem posiadaczy smartfonów, zwłaszcza tych pobierających ogromne ilości danych. Chevrolet wystartował z planem OnStar LTE, który zapewni użytkownikom aut amerykańskiej marki nielimitowany Internet LTE wewnątrz auta.

Nowy samochód powinien być nie tylko komfortowy i ekologiczny, ale także wyposażony w rozbudowane systemy multimedialne. Właśnie takich aut wymagają współcześni klienci, a przez system multimedialny mają na myśli nie tylko system audio, ale także możliwość łączności ze smartfonem oraz Internetem. Samochód nie podłączony do Sieci staje się w oczach wielu kierowców, jak i pasażerów, bezużyteczny.

Wspomnianą tendencję zauważyły wszystkie duże koncerny, dając swoim klientom opcje łączności LTE, a także możliwość tworzenia hotspotów Wi-Fi wewnątrz auta. Chevrolet poszedł o krok dalej i zapewni nielimitowany Internet LTE. Usługa ma kosztować 20 dolarów miesięcznie i z wykorzystaniem systemu OnStar, pozwoli na udostępnienie dostępu do sieci 10 urządzeniom znajdującym się wewnątrz samochodu.

Decyzja Chevroleta podyktowana jest ogromnym zainteresowaniem OnStar LTE. Producent sprzedał 3,1 mln samochodów wyposażonych w ten system, a klienci w 2016 roku z jego wykorzystaniem przesłali 4 petabajty danych. W związku z tym oferta nielimitowanego LTE, powinna być niezwykle atrakcyjna dla nowych, jak i obecnych klientów. Możliwe, że współczesny kierowca, chcący pozostać cały czas online, także podczas prowadzenia auta, wybierze właśnie samochód Chevrolet. W końcu to właśnie w nim będzie mógł korzystać z nielimitowanego połączenia.

Niestety, ale nowy plan OnStar LTE skierowany jest obecnie na amerykański rynek. Pozostaje nam czekać na podobne oferty innych firm motoryzacyjnych, ale tym razem na oferty dostępne także w Polsce. Możliwe, że już niebawem w reklamie nowego auta usłyszymy, że oprócz fantastycznych właściwości jezdnych, auto zapewni nielimitowany Internet LTE.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama