r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jak załatwić sprawę? - Infoobywatel pomoże...

Strona główna Aktualności

Działa już przygotowany przez Urząd Służby Cywilnej nowy serwis informacyjny: "Przyjazna administracja". Jest on dostępny w Internecie pod adresem www.infoobywatel.gov.pl, a ponadto jak podaje serwis eGov.pl, poprzez sieć publicznych terminali. Przeszło sto terminali stoi już w centrach handlowych, siedem (na razie) - w urzędach (m.in. w Bydgoszczy, Kielcach, Łodzi i Szczecinie). Serwis ma pomagać w wyszukiwaniu informacji na temat sposobu i miejsca w jakim można załatwiać swoje sprawy. Do informacji można łatwo dotrzeć (na zasadzie drzewa) wybierając kategorię problemu (np. Pomoc Społeczna), potem wybieramy bardziej szczegułową opcję odpowiadającą naszym potrzebom. Ostatecznie uzyskujemy informacje jak i gdzie załatwić naszą sprawę. Serwis nie jest jeszcze ukończony jednak już teraz można uzyskać dzięki niemu sporo wartościowych informacji. W najbliższym czasie mają się w nim pojawić również ogłoszenia o wolnych miejscach pracy w służbie cywilnej (na razie znaleźć można jedynie ogólne zasady naboru).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.