Jaka to melodia? 1.0.0.4

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Jaka to melodia? jest prostą grą, w której zadaniem gracza jest odgadniecie jaki utwór jest aktualnie odtwarzany. Dostępne są tryby gry dla jednego lub dwóch graczy, więc bez problemu można rywalizować ze znajomym.

Aplikacja pobiera muzykę z Nokia MixRadio. Należy pamiętać, aby podczas rozgrywki posiadać aktywne polaczenie internetowe. Odtwarzane są tylko krótkie fragmenty utworów, które trwają 30 sekund.

Do dyspozycji jest 12 gatunków muzycznych: Bollywood, muzyka klasyczna, Dance, Indie, Jazz, Metal, Pop, Rap, Rock, Soul/R’n'B/Funk, muzyka filmowa, World.

W przypadku trybu dla dwóch osób ekran podzielony jest na dwie części, gdzie w odbiciu lustrzanym wyświetlane są odpowiedzi, tak więc czym większy ekran, tym gra jest bardziej komfortowa.

Im dłużej użytkownik zwleka z udzieleniem odpowiedzi, tym mniej punktów dostanie. Za złe odpowiedzi odejmowane są punkty. Wynikiem można podzielić się na swoim profilu w serwisie Facebook. Dla osób zarejestrowanych dostępny jest ranking światowy jak i między znajomymi.

Aplikacja dostępne jest za darmo, posiada reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!