r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jaka to melodia? 1.0.0.4

Strona główna Windows Phone Multimedia

Jaka to melodia? jest prostą grą, w której zadaniem gracza jest odgadniecie jaki utwór jest aktualnie odtwarzany. Dostępne są tryby gry dla jednego lub dwóch graczy, więc bez problemu można rywalizować ze znajomym.

Galeria programu

Aplikacja pobiera muzykę z Nokia MixRadio. Należy pamiętać, aby podczas rozgrywki posiadać aktywne polaczenie internetowe. Odtwarzane są tylko krótkie fragmenty utworów, które trwają 30 sekund.

Do dyspozycji jest 12 gatunków muzycznych: Bollywood, muzyka klasyczna, Dance, Indie, Jazz, Metal, Pop, Rap, Rock, Soul/R’n'B/Funk, muzyka filmowa, World.

W przypadku trybu dla dwóch osób ekran podzielony jest na dwie części, gdzie w odbiciu lustrzanym wyświetlane są odpowiedzi, tak więc czym większy ekran, tym gra jest bardziej komfortowa.

Im dłużej użytkownik zwleka z udzieleniem odpowiedzi, tym mniej punktów dostanie. Za złe odpowiedzi odejmowane są punkty. Wynikiem można podzielić się na swoim profilu w serwisie Facebook. Dla osób zarejestrowanych dostępny jest ranking światowy jak i między znajomymi.

Aplikacja dostępne jest za darmo, posiada reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.