r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jakdojade z dużymi rabatami na bilety za płatność BLIKIEM

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Aplikacja Jakdojade, służąca do wyszukiwania połączeń komunikacji miejskiej i sprawdzania rozkładów, otrzymała ostatnio możliwość kupowania biletów. Teraz użytkownicy aplikacji, którzy zapłacą z wykorzystaniem BLIKA, otrzymają duże rabaty – ruszyła nowa promocja.

Jak ostatnio informowaliśmy, w Jakdojadę można już kupić bilet komunikacji miejskiej w Lesznie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Wejherowie, Redzie, Rumie oraz także w Warszawie i Łomiankach. Nie wszystkie jednak wymienione miasta znalazły się na liście nowej promocji.

Po zapłaceniu BLIKIEM w aplikacji Jakdojade można skorzystać z aż 50-procentowego rabatu (maksymalnie 15 zł). Promocja obowiązuje od 11 grudnia 2017 do 10 stycznia 2018 lub do wyczerpania puli nagród. Można z niej korzystać w Trójmieście, Warszawie oraz Lesznie.

r   e   k   l   a   m   a

Każdy może korzystać z promocji dowolną ilość razy. Szczegóły dostępne są w regulaminie. Z kolei aplikację znajdziecie w naszej bazie oprogramowania – dostępna jest wersja na Androida oraz iOS-a.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.