Jakdojade.pl w rękach Onetu: nowe przydatne funkcje i mobilne reklamy

Strona główna Aktualności

O autorze

Serwis i aplikacja jakdojade.pl cieszą się w Polsce zasłużoną popularnością, odnotowują już ponad 5 mln odwiedzin miesięcznie. Nic dziwnego, ta działająca już w 26 miastach wyszukiwarka połączeń komunikacji zbiorowej zwracała wyniki dokładne i w przejrzysty sposób a korzystanie z serwisu było darmowe i wolne od reklam. Z tak dobrymi wynikami zarządzająca projektem spółka City-Nav wzbudziła zainteresowanie grupy Onet-RAS. Skończyło się na przejęciu większościowego pakietu, teraz 69% udziałów należy właśnie do wydawcy popularnego portalu.

Użytkowników jakdojade.pl na pewno zainteresuje, co Onet zechce z aplikacją zrobić. Niespodzianek chyba nie ma. Jovan Protic, dyrektor operacyjny grupy już to zdradził: dodanie aplikacji Jakdojade do naszego portfolio produktów mobilnych zapewni atrakcyjne możliwości naszym klientom reklamowym i pozwoli nam zdobyć pozycję preferowanego partnera w dziedzinie mobilnych kampanii reklamowych o dużej sile oddziaływania – wyjaśnia w komunikacie prasowym.

Najwyraźniej Onet celuje w aplikację mobilną, która tylko na Androidzie wykorzystywana jest już przez 3 mln osób miesięcznie, zajmując z racji swojej niezbędności dla podróżujących komunikacją zbiorową wyróżnioną pozycję na ekranach smartfonów. Szef działu mobilnego Onetu, Bartłomiej Pucek podkreśla, że prowadzone mają być działania służące dotarciu do nowych użytkowników i rozwijaniu nowych modeli biznesowych. Przy tym wszystkim mobilne aplikacje mają pozostać szybkie, przyjazne, nieintruzywne, być najlepszym towarzyszem podróży działającyn ma smartfonie.

Finansowy zastrzyk pozwolić za to deweloperom jakdojade.pl uzupełnić aplikację o funkcjonalności, których wprowadzenie planowano już dawno: wyświetlanie danych o rzeczywistym położeniu oraz mobilne kupowanie biletów. Wówczas to aplikacja stałaby się kompletna. Dzięki wsparciu Onetu ma to być możliwe do osiągnięcia już zaraz.

Pozostaje oczywiście pytanie, czy Jakdojade.pl będzie działać u tych wszystkich, którzy zainstalowali w swoich smartfonach blokery reklamowe, czy też wyświetli komunikat informujący, że bez oglądania reklam wiedzy o połączeniach komunikacji miejskiej być nie może. W końcu bycie preferowanym partnerem w dziedzinie mobilnych kampanii reklamowych o dużej sile oddziaływania do czegoś zobowiązuje!

Mobilne aplikacje jakdojade.pl dostępne są w naszej bazie oprogramowania, w wersjach na Androida, iOS-a oraz Windows Phone.

© dobreprogramy
s