r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jaki będzie nowy 3DMark?

Strona główna Aktualności

Futuremark do końca roku udostępni kolejną edycję narzędzia 3DMark do sprawdzania wydajności zestawów komputerowych, a w międzyczasie pokazano światu test Fire Strike, który wyciśnie siódme poty z wielordzeniowych procesorów oraz kart graficznych obsługujących biblioteki DirectX 11. Warto podkreślić fakt, że nowa wersja oprogramowania sprawdzi też układy w notebookach czy tabletach i smartfonach — będą do tego osobne moduły.

Do oszacowania mocy laptopów oraz skromniejszych domowych konfiguracji PC posłuży część Cloud Gate, na którą składają się dwa testy graficzne plus jeden fizyki. Obsługę DirectX 11 przycięto tu odpowiednio, aby całość nadawała się również do sprawdzania komputerów obsługujących nieco starszą technologię DX 10. Ice Storm z kolei to podobne testy, za to stworzone z myślą o urządzeniach na Androidzie, iOS, a także małych, typowo przenośnych komputerach. Tutaj obsługę bibliotek ograniczono do OpenGL ES 2.0, a także DirectX 9 w przypadku PC. Nowy 3DMark zostanie w podstawowej formie udostępniony za darmo. Komputerowa wersja do nabycia będzie ponadto w dwóch płatnych edycjach, dla pasjonatów podkręcania oraz użytkowników biznesowych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.