r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jakie są ulubione programy czytelników dobrychprogramów?

Strona główna Aktualności

O autorze

Programów jest bez liku - nawet jeśli ograniczyć się tylko do tych najlepszych, które polecamy w naszym portalu. Każdy użytkownik komputera ma jednak własne preferencje odnośnie korzystania z różnego typu oprogramowania. Jedni preferują programy bezpłatne, inni stawiają na prostotę obsługi, a jeszcze innym zależy na dużej ilości opcji. Każdy definiuje sobie "dobry program" według własnych upodobań i taki właśnie poleca.

Jeśli zastanawiasz się, jakie programy polecają nasi czytelnicy, to jesteś o krok od rozwiązania tej zagadki. Przedstawiamy listę 20 aplikacji najbardziej lubianych przez czytelników dobrychprogramów. Znalazły się tutaj między innymi programy do odtwarzania muzyki, kompresji i dekompresji plików, komunikatory internetowe czy przeglądarki WWW. Listę skonstruowaliśmy wyłącznie w oparciu o to, jakie programy najchętniej dodajecie do ulubionych w swoich profilach w portalu - nie braliśmy pod uwagę liczby pobrań.

Zapraszamy do zapoznania się z tym nietypowym rankingiem w artykule Ulubione programy czytelników dobrychprogramów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.