Jalvasco Mistrz. Świata 2014 Jalvasco Mistrz. Świata 2014 3.0.6

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Jalvasco jest aplikacją przygotowaną specjalnie na potrzeby brazylijskiego Mundialu. Dzięki niej kibice dowiedzą się o wynikach spotkań oraz odwiedzą areny, na których dzieją się piłkarskie emocje. Jest to ciekawa alternatywa dla wszystkich bardziej znanych pozycji i znalazła uznanie w oczach milionów użytkowników.

Już na pierwszy rzut oka aplikacja nie powala szatą graficzną. Jest ona uboga i odbiega od standardów Androida. Główne okno aplikacji pokazuje czas do rozpoczęcia mistrzostw oraz odnośniki do stadionów, historii mistrzostw świata i wiadomości. Pomimo nieciekawego interfejsu Jalvasco oferuje to, czego należy spodziewać się od dobrej aplikacji tego typu. Możliwe jest śledzenie danej drużyny, sprawdzanie tabel oraz dzielenie się spostrzeżeniami ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowych.

Sporym plusem jest polska wersja językowa, która nie obejmuje jednak serwowanych wiadomości. Aplikacja domyślnie wyświetla reklamy, które można jednak wyłączyć, wykupując wersję premium. Subskrypcja kosztuje 6,99 zł i trwa rok.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!