r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jane 1.70

Strona główna Windows Programowanie Edytory dla programistów

Jane to narzędzie do przeglądania i edytowania plików ASCII, dzięki któremu bardzo łatwo i szybko możemy odtworzyć wybrane dokumenty znajdujące się na dysku twardym.

Galeria programu

Po instalacji aplikacja zostaje zintegrowana z powłoką systemową, co pozwala na uruchamianie plików ASCII poprzez dwukrotne kliknięcie na wskazanym dokumencie w Eksploratorze Windows lub skorzystanie z techniki "przeciągnij i upuść" (dotyczy nie tylko pojedynczych plików, ale także folderów w celu przeglądania ich zawartości). Istnieje także możliwość utworzenia nowego pliku za pomocą jednego kliknięcia.

Jane wspiera wieloinstancyjność (można określić, czy zamierzamy pracować w jednej instancji aplikacji, gdzie pliki zostaną otwarte w jednym oknie, czy też w wielu), oferuje możliwość uruchamiania hiperłączy znajdujących się w tekście, kopiowanie wybranego fragmentu tekstu do schowka, a także pozwala na skonfigurowanie dziesięciu rożnych schematów czcionek (można łatwo się między nimi przełączać).

Pracę z narzędziem ułatwia szybki dostęp do menu zawierającego listę trzydziestu ostatnio otwieranych plików. Dodatkowo program Jane pozwala na dodawanie nowych rodzajów plików do listy obsługiwanych, dzięki czemu możemy rozszerzyć jego funkcjonalność.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.