Jarda in Tatras Jarda in Tatras version 1.3

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Jarda v Tatrách to bardzo sympatyczna i na pierwszy rzut oka prosta, ale bardzo wciągająca gra zręcznościowa z górami w tle.

Twórcą Jarda v Tatrách jest programista ze Słowacji, który pisząc tę grę chciał upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: dostarczyć rozrywki, a zarazem wskazać ważne zasady bezpiecznego spacerowania po górach oraz górskiej wspinaczki. Informacje z tej drugiej kategorii znajdziemy w tutorialu, dostępnym na ekranie głównym aplikacji.

Sama gra jest zaskakująco wciągająca. Przychodzi nam sterować komiksowo wyglądającym bohaterem, który wspina się w górę po skalnych ścianach. Na jego drodze pojawiają się przeszkody, np. wystające bloki skalne lub gałęzie. Wtedy trzeba sprytnie je ominąć, przeskakując na drugą ścianę. Tutaj jednak trzeba bardzo uważać, bo gra nie wybacza błędów. Wystarczy dosłownie jedna sekunda spóźnienia przy skoku i trzeba będzie zaczynać zabawę od początku.

Warto pamiętać, że aplikacja jest za darmo, ale trzeba się liczyć z wyświetlanymi reklamami, które pojawiają się za każdym razem, gdy zaliczymy porażkę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!