Hello Moto

Cześć!

"Brzytwa" szczęśliwie dotarła do mnie kilka dni temu, więc w najbliższych dniach zacznę publikować pierwsze wpisy. Pierwsze testy (zdjęcia, video) już za mną, w planach mam jeszcze kilka innych.

Pierwsze wrażenia

Razr XT890 jest lekka, poręczna i wytrzymała. Trochę dziwnie się piszę używając klawiatury Swype (Na E7 jakoś lepiej to działa). Trochę zdziwił mnie brak trybu Pamięci Masowej (jest tylko MTP oraz PTP). Przez pierwsze dni kilkukrotnie próbowałem bezskutecznie rozsunąć telefon (przyzwyczajenia po C6 oraz E7). Internet przegląda się wygodnie, a ekran jest nieco lepszy niż w Nokii E7 (w obu używam najniższej wartości jasności podświetlenia). Czas pracy na baterii nieco mnie rozczarował - muszę ją ładować codziennie, procenty podczas korzystania z 3G bardzo szybko znikają, a w jedną noc (~7h) bateria traci 4-5% pojemności.

Gdzie będzie można zobaczyć moje testy?


  • Oczywiście na blogu DobrychProgramów,
  • Dużo zdjęć będzie na specjalnym funpejdżu na fejsbuku,
  • Materiały wideo postanowiłem publikować u monopolisty oraz aktualnego właściciela korporacji Motorola - YouTube.

Coś jeszcze?

Tak! Szukałem reklam telefonów Motorola i żadnej ciekawej (w porównaniu do np. N9 Seconds) nie znalazłem. Czy Dział Marketingu w Motoroli jest mało produktywny czy ja nie potrafię szukać?

Pozdrawiam,
Jarek

P.S.
Łukasz! Przyznaj się coś zepsuł!


OK, żartuję, po restarcie problem zniknął.