Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Z wizytą w MSI Dragon Gaming Room

Tydzień temu na zaproszenie MSI oraz dobrychprogramów odwiedziłem siedzibę MSI w Bielanach Wrocławskich. Nie sprawdziłem jak wygląda biuro MSI w Polsce, tylko po prostu wpisałem adres w nawigacji. Gdy dojechałem na miejsce zobaczyłem ogromny budynek należący do ProLogis. MSI prowadzi w Polsce ogromne centrum serwisowe oraz call center.

Po wejściu do środka oprócz miłej Pani z recepcji można zauważyć gablotę z produktami MSI oraz Smoka, którego na pewno znają wszyscy bywalcy imprez typu IEM czy PGA.

Po krótkim oczekiwaniu zostaliśmy wszyscy zaproszeni do owianego tajemnicami Smoczego Pokoju Gracza.

r   e   k   l   a   m   a

Po wejściu rozdano nam zestawy powitalne, w których znalazły się: koszulka, podkładka pod mysz, brelok Smok, długopis, Kubek Gracza, smycz oraz dmuchany miecz. Wszystko było zapakowane w ogromną torbę na zakupy.

Gdy dotarli do nas spóźnialscy dobroprogramowicze wyruszyliśmy na zwiedzanie centrum serwisowego. Zaczęliśmy od sporego magazynu, w którym są przyjmowane paczki od kurierów. Następnie przyjęty sprzęt trafia na rozpoznanie, gdzie zostają zweryfikowane problemy zgłoszone przez użytkownika. Kolejnym etapem jest hala serwisowa, w której aż sześciu techników-magików naprawia sprzęt niemal z połowy Europy. Oprócz tych kilku osób na serwisie spotkać można magazynierów oraz testerów, którzy cały dzień pykają w CSa i jeszcze im za to płacą :) Po pozytywnej naprawie i przetestowaniu w boju sprzęt trafia na pakowanie i wysyłkę do zniecierpliwionego klienta. Większość napraw jest realizowana w ciągu kilku dni.

Zanim wróciliśmy do Pokoju Gracza odwiedziliśmy małe biuro, w którym pracują osoby zajmujące się marketingiem. Później zostaliśmy zaproszeni na prezentację o najnowszych produktach MSI.

Ale nie samym sprzętem gracz żyje :) Zostaliśmy zaproszeni na tor kartingowy Le Mans. Po wyczerpujących 40 minutach jazdy i wykręceniu przez większość osób czasów rzędu 48 sekund, poszliśmy zjeść pyszny obiad.

Z pełnymi brzuchami wróciliśmy na siedziby MSI, aby zapoznać się z resztą sprzętu. Do naszej dyspozycji oddano niewielki lecz bardzo wydajny komputer AEGIS oraz gogle VR htc VIVE.

Pomacać można było najdroższy sprzęt MSI, w tym model GT80 Titan SLI z mechaniczną klawiaturą i ogromną 18-calową matrycą.

Na koniec rozegraliśmy jeszcze mini turniej w Overwatch. Po kilku małych problemach udało nam się rozegrać jedną rundkę.

Link do podsumowania wideo: https://www.facebook.com/MSI.Polska/videos/1228724290480751/
Link do zdjęć na fan page'u MSI: https://www.facebook.com/MSI.Polska/posts/1225277657492081
Link do krótkiego filmiku ze spotkania: https://www.facebook.com/MSI.Polska/videos/1225014847518362/

Dziękuję firmie MSI za zaproszenie mnie do swojej siedziby. 

inne

Komentarze