r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Java Server za darmo

Strona główna Aktualności

Sun Microsystems udostępni w przyszłym tygodniu bezpłatną wersję aplikacji Java Server. To krok w stronę spopularyzowania platformy Java.

Java System Application Server 8 będzie pierwszą aplikacją serwerową zgodną z Java 2 Enterprise Edition (J2EE) w wersji 1.4. Ma ułatwić tworzenie apletów Javy współpracujących z usługami internetowymi. Program będzie można pobrać z witryny producenta - bez żadnych opłat. Do tej pory za używanie podobnej aplikacji Sun pobierał od developerów opłaty w wysokości 2 tys. USD za jeden procesor, na którym działała.
Nowa wersja serwerowej aplikacji Java ma pomóc Sunowi w zdobyciu wsparcia programistów. Sun chce oferować rozwiązania tańsze od konkurencyjnej oferty Microsoftu. Ma to spopularyzować najnowsze wersje Javy, a także pozwolić firmie w dotarciu do nowych segmentów rynku. Na najbliższe tygodnie Sun przewiduje premiery kolejnych "przecenionych" produktów, którymi według przedstawicieli firmy mogą zainteresować się m.in. kraje rozwijające się.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.