r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Java do września 2004...

Strona główna Aktualności

Kiedy mniej więcej trzy lata temu Sun Microsystems oskarżył Microsoft o promowanie własnej wersji języka Java (która miałaby rzekomo być niekompatybilna z implementacjami pod inne platformy), firma przestała dołączać Javę do swoich systemów operacyjnych. Dopiero wyrok sądu nakazał Microsoftowi ponowne włączenie Javy do Windows, jednak w wyniku apelacji postanowienie to uległo zmianie. Ugoda, do której doszło wtedy pomiędzy Microsoftem a Sun Microsystems, przewydywała okres przejściowy do końca 2003 roku, po którym to korporacja miałaby już bezpowrotnie cofnąć swoje bezpośrednie wsparcie dla języka. Jak jednak przeczytać można we wspólnym oświadczeniu dwóch firm, zgodnie z sugestiami klientów domagających się dodatkowego czasu na migrację, Java będzie miała swoje miejsce w Windows przez dodatkowych dziesięć miesięcy, do września 2004 roku. Ponadto, Microsoft zaoferuje narzędzia pozwalające uprościć transformację.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.