Javarsovia 2009

Strona główna Aktualności

O autorze

4 lipca w Warszawie odbędzie się Javarsovia 2009 - 3 edycja największej bezpłatnej konferencji polskiej społeczności javowej.

Zaplanowano 24 sesje podzielonych na cztery równoległe ścieżki (w tym jedną warsztatową), podczas których liderzy polskiej sceny javowej podzielą się swoją wiedzą. Szczegółowe informacje na temat programu znaleźć można w Rozkładzie jazdy. Javarsovia, tradycyjnie już, będzie miała nie tylko wymiar edukacyjny ale i integracyjny - na zakończenie konferencji zaplanowane jest "Spoina" czyli SPOtkanie INtegrAcyjne. Całe wydarzenie jest niewątpliwie punktem obowiązkowym w kalendarzu pasjonatów technologii Java - w ubiegłym roku konferencja zgromadziła ponad 250 uczestników.

Javarsovia 2009 odbędzie się w sobotę 4 lipca na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Miecznikowa 1. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Konferencję organizuje Grupa Warszawa JUG. Vortal dobreprogramy objął to wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy