Javelin Masters 2 Javelin Masters 2 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Javelin Masters 2 to zręcznościowy symulator rzutu oszczepem. Wpisuje się we wciąż trwającą modę na proste gry zręcznościowe z grafiką retro. Pomimo prostych założeń potrafi przykuć do telefonu na bardzo długo.

W przeciwieństwie do wielu podobnych tytułów sterowanie w Javelin Masters 2 nie jest rzeczą prostą. Odpowiadają za nie 3 przyciski. Dwa z nich odpowiadają za bieg, a za pomocą trzeciego miotamy oszczepem. Każdy z nich możemy dowolnie rozmieścić na ekranie, co pomaga w dopasowaniu sterowania do swoich potrzeb.

Na dobry rzut i wynik składają się takie elementy jak prędkość biegu i miejsce wyrzucenia oszczepu. Wymagają one wprawy i zręczności, ale przyjemność z coraz lepszych rzutów wynagradza nam poświęcony czas. Swojego bohatera możemy wzmocnić nowymi butami, albo lepszym oszczepem.

Rywalizacji sprzyja ranking globalny, krajowy oraz ze znajomych z serwisu Facebook. Wspomniana już grafika retro przywołuje na myśl stare Commodore. Jest brzydka, ale pełna klimatu starych gier. Lekko kiczowate choć zabawnie brzmią dźwięki. Javelin Masters 2 to dobra propozycja dla miłośników gier zręcznościowych z elementem rywalizacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!