Jaws PDF Creator 5.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niezmiernie łatwy w obsłudze kreator plików PDF. Podobnie jak w innych programach tego typu, Jaws PDF Creator instaluje się jako wirtualna "drukarka", a konwersji dokumentów do formatu PDF dokonuje się "drukując" je na tą drukarkę z dowolnego programu posiadającego opcję drukowania.

W odróżnieniu od innych programów tego typu, Jaws PDF Creator integruje się w aplikacjach pakietu MS Office. Dzięki temu, można dokonać konwersji jednym przyciskiem myszy, klikając na ikonę programu w pasku narzędzi np. MS Word, a stworzone w ten sposób dokumenty zawierać będą zakładki i hyperłącza (linki) do stron WWW. Ponadto, program posiada także możliwość konwersji gotowych plików PostScript lub EPS do formatu PDF. Wszystkie generowane dokumenty mogą być zabezpieczone szyfrowanym hasłem.

Uwaga!

Ikony programu w paskach narzędziowych aplikacji Microsoft Word, Excel i PowerPoint, pojawią się po restarcie komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!