Jazz Jackrabbit: Holiday Hare

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zanim Cliff Bleszinski w ogóle zaczął myśleć o stworzeniu niezwykle popularnej serii Gears of War, zajmował się produkcją między innymi platformówek 2D. Jazz Jackrabbit to powołana przez dewelopera do życia marka, którą starsi komputerowcy do dziś miło wspominają. Ta klasyka gatunku przemówi również do młodszych fanów PC, zwłaszcza że gra główna doczekała się bezpłatnej świątecznej wersji, znanej jako Holiday Hare.

Mamy do czynienia z samodzielnym produktem, nawiązującym niemniej do pierwowzoru. Tak jak wcześniej należało uwolnić z rąk przebrzydłego żółwia biedną księżniczkę planety Carrotus, teraz należy wyswobodzić kosmicznego Holidaiusa. Wrażenie robią ponownie bardzo dokładnie przygotowane animacje zarówno tytułowego walecznego bohatera, jak też przeciwników. Muzykę mamy świąteczną.

Jak to w platformówkach, Jazz umie przede wszystkim skakać. Z rozpędu potrafi przebywać wielkie rozpadliny. Jest jednak także dzielnym kosmicznym najemnikiem, wyposażono go więc w broń i różnoraką amunicję, w tym między innymi miotach kul ognistych czy granatnik. Celem głównym zabawy jest dotarcie do końca danego etapu przy zebraniu jak największej ilości porozrzucanych wszędzie cukierków i innych łakoci.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie ściągnięcie i uruchomienie programu DOSBox. Polecamy również zapoznać się z poradnikiem wideo odnośnie jego prawidłowej konfiguracji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!