Jazz Jackrabbit: Holiday Hare 1995

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gracze bardzo ciepło przyjęli bezpłatny świąteczny epizod Holiday Hare platformówki Jazz Jackrabbit, więc twórcy gry poszli za ciosem i w późniejszym czasie również wypuścili specjalny odcinek przygód tytułowego zająca. Po raz kolejny dostaliśmy do rąk darmowy projekt, czerpiący podstawy rozgrywki z pierwowzoru, ale już w typowo gwiazdkowej otoczce. Tym razem zwiedzimy krainy upstrzone wieloma słodyczami.

Bohater tym razem wyruszy przez lukrowane tereny planety Candion, żeby po drodze stawić czoła zastępom wrednych myszy. Tak jak poprzednio, nie obędzie się bez biegania oraz wysokich skoków, a także zbierania ciasteczek oraz innych bonusowych przedmiotów. Holiday Hare 1995 stawia przy tym na większą liczbę sekretnych pomieszczeń, warto więc lizać ściany wcale nie dlatego, że są one tutaj słodkie.

Epizod podzielono na kilka etapów, do których końców trzeba zwyczajnie dotrzeć, nie dając się zlikwidować wrogom po drodze. Rzecz jasna Jazz nie porzucił przydatnego arsenału broni i dalej potrafi szybko eliminować nieprzyjaciół, jeśli akurat ma jeszcze amunicję do co mocniejszych giwer. Tę znajduje w specjalnych szklanych kulach. Bez nich zdany jest na mniej efektywne pociski podstawowe, zadające słabe obrażenia.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie ściągnięcie i uruchomienie programu DOSBox. Polecamy również zapoznać się z poradnikiem wideo odnośnie jego prawidłowej konfiguracji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!