r   e   k   l   a   m   a
reklama

Jednak mniej pakietów Office 2007

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Kilka dni temu pisaliśmy o wypowiedzi przedstawicieli firmy Microsoft na temat liczby sprzedanych licencji na pakiet biurowy Office 2007. Na konferencji prasowej zorganizowanej przez francuski oddział korporacji miało paść stwierdzenie, że Microsoft sprzedał 70 milionów kopii pakietu Office 2007, co jak zauważyli analitycy, przekracza liczbę sprzedanych licencji na system Windows Vista.

Okazało się jednak, że to nie do końca prawda. Microsoft sprostował tę informację mówiąc, że przedstawiciele francuskiego oddziału firmy podali łączną liczbę sprzedanych licencji na wszystkie wersje Office w ubiegłym roku finansowym - od 1 lipca 2006 do 30 czerwca 2007. Liczba ta to ponad 71 milionów. Jaki procent stanowią licencje na najnowszy Office 2007? Pewnie spory, ale mimo wszystko raczej nie jest to więcej niż 60 milionów sprzedanych systemów Windows Vista.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii