r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jednak trzy rodziny Windows?

Strona główna Aktualności

Jak głosiły poprzednie nieoficjalne źródła, Microsoft planował wydanie dwóch rodzin systemów Windows - Windows Vista gromadzącej różne wersje systemów klienckich (w sumie 7 wersji) oraz grupy systemów serwerowych, które nie otrzymały jeszcze finalnej nazwy i noszą do dziś nazwę kodową Longhorn Server.

Jak zbadał Steven Bink, być może nastąpi jeszcze jeden rozłam w nomenklaturze, gdyż w umowie licencyjnej (EULA) do nowego wydania Longhorna znajdują się wzmianki o nowej nazwie następnika Windows XP Starter Edition, przewidzianego do dystrubucji w biedniejszych krajach i posiadającego wiele ograniczeń funkcjonalnych. Nowa wersja startowa nosi w EULA nowe miano Microsoft Windows Starter 2007, zupełnie nie związane z rodziną Vista.

Trudo przypuszczać, co było przyczyną takiej zmiany w nazewnictwie, bo wszystkie edycje Windows zaplanowane na lata 2006-2007 mają bazować na tym samym kodzie. Jedyny wniosek ze zmiany jest taki, że na spekulacje w temacie przyszłych edycji Windows jest jeszcze za wcześnie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.