Jelly Band Jelly Band version 2.52

Strona główna iOS Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Jelly Band to rodzima produkcja, dzięki której nasze pociechy mogą wkroczyć w świat dźwięków i muzyki. Przyjazny interfejs pomaga w tworzeniu utworów i zachęca do zabawy.

Przypominający żelki bohaterowie pochodzą z gry Jelly Defense, innej dobrze przyjętej produkcji studia. W Jelly Band każdemu z nich przypisano inny instrument. W zależności od tego, w którym miejscu umieścimy poszczególnych bohaterów, ich muzyka będzie bardziej cicha bądź też głośna. Efekt końcowy przypomina motyw przewodni z Jelly Defense.

Nawigacja jest banalnie prosta. Wystarczy dotknąć wybranego bohatera, a następnie przeciągnąć go na jedno z przygotowanych miejsc. Dodatkowo grajków możemy rozmieszczać losowo, za pomocą specjalnego przycisku. Jeżeli stworzony motyw przypadł nam do gustu, możemy go nagrać i zapisać. Niestety zabrakło możliwości łatwego eksportu pliku, czy też udostępnienia go.

Oprawa graficzna prezentuje się bardzo dobrze, jest kolorowa i miła dla oka. Gra oferuje nam dwie różne plansze, niestety zabrakło znanego z Androida trybu darmowego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!