Jelly Jump Jelly Jump 1.4

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Jelly Jump to kolejny mobilny tytuł od Ketchapp. Studio te specjalizuje się w prostych grach zręcznościowych, które zdobywają popularność dzięki łatwym zasadom i dobremu wykonaniu.

Ponownie sterownie zostanie sprowadzone do jednego gestu. Jest nim dotknięcie ekranu, za jego pomocą sprawiamy, że nasz bohater podskakuje. W Jelly Jump kierujemy poczynaniami skrzyni o galaretowatej konsystencji. Nasza zadanie polega na zdobywaniu kolejnych poziomów poprzez wskakiwanie na platformy.

Te mają jednak różne mechanizmy oraz prędkość łączenia. To sprawia, że czasem wystarczy jedna sekunda opóźnienia, bądź też zbyt szybkiej reakcji, aby przegrać. Zabawa to standardowe podkręcanie swoich wyników. Do gry dodatkowo motywują rankingi.

Standardowo dla produkcji Ketchapp Jelly Jump posiada starannie przygotowaną oprawę. Grafika choć prosta potrafi zauroczyć, a muzyka uspokaja i hipnotyzuje. Kolejnym stałym elementem są natarczywe reklamy, których możemy się pozbyć za drobną opłatą. Choć Jelly Jump nie wnosi niczego nowego do gatunku, jest solidnie wykonanym tytułem, którego każdy fan takiej zabawy powinien spróbować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!