Jelly Jump 1.4

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Jelly Jump to kolejny mobilny tytuł od Ketchapp. Studio te specjalizuje się w prostych grach zręcznościowych, które zdobywają popularność dzięki łatwym zasadom i dobremu wykonaniu.

Ponownie sterownie zostanie sprowadzone do jednego gestu. Jest nim dotknięcie ekranu, za jego pomocą sprawiamy, że nasz bohater podskakuje. W Jelly Jump kierujemy poczynaniami skrzyni o galaretowatej konsystencji. Nasza zadanie polega na zdobywaniu kolejnych poziomów poprzez wskakiwanie na platformy.

Te mają jednak różne mechanizmy oraz prędkość łączenia. To sprawia, że czasem wystarczy jedna sekunda opóźnienia, bądź też zbyt szybkiej reakcji, aby przegrać. Zabawa to standardowe podkręcanie swoich wyników. Do gry dodatkowo motywują rankingi.

Standardowo dla produkcji Ketchapp Jelly Jump posiada starannie przygotowaną oprawę. Grafika choć prosta potrafi zauroczyć, a muzyka uspokaja i hipnotyzuje. Kolejnym stałym elementem są natarczywe reklamy, których możemy się pozbyć za drobną opłatą. Choć Jelly Jump nie wnosi niczego nowego do gatunku, jest solidnie wykonanym tytułem, którego każdy fan takiej zabawy powinien spróbować.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jelly Jump udowadnia, że skakanie galaretką potrafi być ekscytujące

15
11.06.2015  •  Mateusz Budzeń

Szukacie prostej gry na Androida i iOS, która sprawi, że nie będziecie nudzili się w kolejce do lekarza? Postanowiliśmy pomóc Wam w poszukiwaniach takiej produkcji i mamy ciekawą propozycję – Jelly Jump. Gra jest darmowa i możecie ją pobrać z naszej bazy. Ostrzegamy, mimo swej prostoty potrafi wciągnąć na wiele godzin. Bardzo proste gry, polegające najczęściej na omijaniu przeszkód cieszą się dużą popularnością na urządzeniach mobilnych. Przykładem może być Flappy Bird. W tej produkcji musieliśmy tylko dotykać ekranu smartfona w odpowiednim momencie, tak aby nie zderzyć się z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 17.03.2015 22:22

Jak zbierac te pomaranczowe krople?

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza