Jesień Linuksowa 2006

Strona główna Aktualności

O autorze

Jesień Linuksowa to spotkanie towarzysko-naukowe zrzeszające miłośników Wolnego Oprogramowania i GNU/Linuksa. W programie znajdują się zarówno oficjalne prelekcje, półoficjalne dyskusje panelowe, jak i towarzyskie spotkania oraz elementy rozrywkowe.

Komitet Organizacyjny Jesieni Linuksowej 2006 informuje, że nadal istnieje możliwość zgłoszenia wykładu Jesiennego. Agenda zostanie ostatecznie zamknięta 15 lipca, tak więc czasu pozostało naprawdę niewiele.

W tym roku organizatorzy przewidzieli inną niż w ubiegłych latach organizację agendy, każdy prelegent, który przeprowadzi minimum jeden wykład, będzie zwolniony z całości opłat noclegowych podczas imprezy. Po 15 lipca wszystkie zebrane tematy wezmą udział w publicznym głosowaniu, przeprowadzonym na stronie imprezy, tematy, które uzyskają najwięcej głosów, wejdą do agendy, a ich autorzy zostaną poproszeni o przygotowanie do końca sierpnia br. konspektu do zamieszczenia w książeczce jesiennej.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o przesłanie na adres jesien (at)linux.org.pl zgłoszenia zawierającego propozycję tematu, formę (prelekcja/warsztat), orientacyjny czas trwania wystąpienia, 2-3 zdania abstraktu przybliżającego temat głosującym, informację o tym, ile wykładów na raz autor może przygotować oraz kilka słów o swoich dotychczasowych dokonaniach w dziedzinie wykładów lub warsztatów.

Po raz pierwszy Jesień odbyła się w październiku 2003 roku przygotowywana wspólnymi siłami Krakowskiej i Śląskiej Grupy Użytkowników Linuksa pod czujnym okiem i patronatem PLUG-u. W 2006 roku nastąpiła drobna zmiana organizatorów i oddział krakowski ustąpił miejsca grupie wrocławskiej. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 6-8 października w Lewinie Kłodzkim.

© dobreprogramy
s